Ready Made Systems

Dołącz do
naszego zespołu!

Wdrożeniowiec ERP ds. Księgowości

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach wdrożeniowych systemów ERP
  • Projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • Konfigurowanie oraz modyfikacja ustawień funkcjonalności systemu
  • Telefoniczne oraz e-mailowe wsparcie użytkowników systemu
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu
  • Wsparcie klienta po wdrożeniu
  • Praca stacjonarna w biurze

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu finansów, księgowości i / lub kadr i płac
  • Wysoka kultura informatyczna
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i odkrywania najskuteczniejszych rozwiązań
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz z klientem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność, systematyczność, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (mile widziane informatyczne lub ekonomiczne)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (głównie na terenie województwa wielkopolskiego)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym, znajomość zagadnień dotyczących biznesu i zarządzania
  • Znajomość systemów Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Optima

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Ciekawą pracę przy projektach dla renomowanych wielkopolskich firm
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do karty Multisport / MultiBilet / MultiTeatr

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

praca@rms-system.pl