Biuro Rachunkowe AD Consulting świadczy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami naszego biura są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany, jak też spółki prawa handlowego zobowiązane ustawą do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Firma Optilab zajmuje się dystrybucją na terenie Polski japońskich soczewek okularowych firmy Tokai. Firma TokaiOptical Co., Ltd z siedzibą w Okazaki w Japonii jest uznanym na świecie producentem wysokiej jakości soczewek okularowych oraz jednym z wiodących producentów w Japonii. Dzięki połączeniu najnowszej japońskiej technologii i ponad siedemdziesięciu lat doświadczenia jest jednym z liderów w branży optycznej na świecie.

"Wybraliśmy system CDN OPTIMA, ponieważ szukaliśmy nowoczesnego i łatwego w obsłudze systemu informatycznego, który w przyszłości będziemy mogli łatwo rozbudowywać o nowe obszary. Zależało nam na szybkim wystawianiu dokumentów sprzedaży. W tym celu na stanowisku kasowym wykorzystujemy moduł Detal. W naszej ocenie CDN Optima jest systemem godnym polecenia dla wszystkich, którzy szukają przyjaznego użytkownikowi i niezawodnego programu do prowadzenia firmy."

Firma AGROBUD Piotr Staszczak jest jedną z większych hurtowni materiałów budowlanych w Wielkopolsce. Prowadzi także sprzedaż artykułów zaopatrzenia rolnictwa. Jej oddziały mieszczą się w Kiszkowie, Kostrzynie Wlkp. oraz Biskupicach Wlkp. W stałej ofercie posiada ponad 10.000 towarów.

 

"Bazując na naszym doświadczeniu z codziennej pracy na systemie CDN OPTIMA możemy polecić go wszystkim przedsiębiorcom poszukującym nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań do zarządzania firmą. Jesteśmy zadowoleni z jakości usług oraz atmosfery współpracy. 

Uważamy, że podjęliśmy słuszną decyzję zarówno w kwestii wyboru systemu CDN OPTIMA jak i powierzenia jego wdrożenia firmie RMS."

 

Agrobud

Leszek Czubaszek, Dyrektor Handlowy