Jest już dostępna najnowsza wersja Comarch ERP XL 2015.1. ma ona aż 219 nowych funkcjonalności! Wiele z nich dotyczy obszarów Produkcji i Logistyki, m.in. korekty ilościowo-wartościowe, pozwalające na zmianę ceny dla części ilości elementu transakcji, odświeżony wygląd wykresu Gantt`a oraz wprowadzono przenoszenie zmian wykonanych na operacji planowanej do jej realizacji.

Spośród nowości w wersji 2015.1 w poszczególnych obszarach funkcjonalnych warto wymienić: 

W związku ze zmianami w przepisach podatkowych w 2015 roku system Comarch ERP Optima został rozbudowany o szereg funkcji; ponad 50 nowości oraz zmian.

Przedstawiamy całkowicie nową stronę RMS System. Nowa szata graficzna, nowe funkcje i łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. W zakładce "O nas" znajdziecie informacje o RMS System, firmie o stabilnej pozycji, której usługi pomogą skutecznie prowadzić biznes.

W zakładce "Aktualności" znajdą się wiadomości o nowych produktach, zmianach przepisów podatkowych czy aktualizacjach oprogramowania.

Zachęcamy do kontaktu z nami, nasi konsultanci chętnie opowiedzą o naszych rozwiązaniach, zaproponują te najbardziej dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.